Wolność bez granic na czterech kołach

Zasypiać pod rozgwieżdżonym niebem. Rano budzić się, słysząc szum morza. Zwiedzać obce kraje, lecz czuć się zawsze jak w domu: VW California 6.1 to wolność w czystej postaci. Dzięki wygodnemu wyposażeniu wnętrza oraz przemyślanym detalom każda podróż zamienia się w niezapomnianą przygodę. Ciesz się swoją niezależnością i udaj się, dokąd chcesz. Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz.

Wnętrze

Więcej wolności – również w środku

Odkrywać nowe kraje, kultury i miejsca każdego dnia. Pomimo to czuć się zawsze jak u siebie w domu. Volkswagen California 6.1 to Twój mobilny salon. Przestronne wnętrze oferuje wystarczająco dużo miejsca, aby się wygodnie położyć. Ma też mnóstwo miejsca na ulubioną przytulankę lub lekturę na urlop. Gotowanie, sen i relaks – wszystko jak w domu. A za drzwiami cały świat.

Komfort w czasie snu

Twój ulubiony hotel. Zawsze pod ręką. 

Nie zawsze w najpiękniejszych miejscach na świecie znajduje się hotel, w którym można spędzić noc. Chyba że masz przy sobie swój własny hotel: Volkswagen California 6.1 oferuje wystarczającą ilość miejsca i komfort w rozkładanym łóżku, aby śnić o najpiękniejszych chwilach wakacji lub zasypiać przy delikatnym szumie fal.

Technologia

Odpowiedni wybór. Do miasta i na plażę.

Możliwości wszędzie, gdzie sięgnąć okiem. W kokpicie znajduje się wiele nowych rozwiązań, które sprawią, że podróż do wytęsknionego miejsca i pobyt z dala od utartych szlaków będzie wspaniałym doświadczeniem. Korzystaj z cyfrowego kokpitu o wysokiej rozdzielczości, multimedialnych systemów Infotainment najnowszej generacji i najnowocześniejszych możliwości sieciowych dzięki aplikacji Volkswagen We Connect.

Dynamika jazdy

Czysta przyjemność z jazdy. W każdym terenie.

Aby jazda na wakacjach była jeszcze przyjemniejsza, Volkswagen California 6.1 jest dostępny w wielu różnych kombinacjach silnika i skrzyni biegów. Napęd na wszystkie koła 4MOTION zapewnia wysoką siłę uciągu na prawie każdej nawierzchni, a dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG odczuwalnie zwiększa komfort jazdy dzięki płynnym zmianom biegów.

Formularz kontaktowy

Otrzymaj indywidualną ofertę na model California. Zostaw swój numer a nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:9:00 - 19:00
  • Wtorek:9:00 - 19:00
  • Środa:9:00 - 19:00
  • Czwartek:9:00 - 19:00
  • Piątek:9:00 - 19:00
  • Sobota:9:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Bartłomiej Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Paweł Kolczyński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Jabłoński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Kamil Kosowski