Ładowarka do modeli elektrycznych - ID. Charger

Zamów teraz i skorzystaj z ceny promocyjnej

Przejdź na elektromobilność:

z Volkswagen Lease&Care

Czy chcesz łatwo skorzystać z zalet elektromobilności?

Zatem nasze elastyczne pakiety Lease&Care są dobrym wyborem właśnie dla Ciebie. Co czyni je wyjątkowymi? Nasza oferta finansowa jest teraz wzbgacona o praktyczne pakiety usług serwisowych dopasowanych do Twoich potrzeb. I to w atrakcyjnej racie miesięcznej.

Wszystko o ID.3 1ST

Ekskluzywniejszy, szybszy, z neutralnym bilansem CO2: ID.3 1ST

Ekskluzywny design

Pierwszy – od pierwszego spojrzenia:ekskluzywna edycja specjalna ID.3 1ST

Ekskluzywne detale ID.3 1ST od pierwszego spojrzenia sygnalizują, kto jest tym pierwszym.


Począwszy od emblematu 1ST i wyrazistej stylistyki tylnych słupków, przez specjalny element ozdobny na kierownicy i pedały w stylistyce Play & Pause, aż po specjalne powitanie na ekranie startowym.

Technologia „e”

Baterie i zasięg

Duża moc. Szybkie ładowanie

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem szybko odwieźć dzieci do szkoły, a wieczorem powrót – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Każdy z trzech rozmiarów baterii w ID.3 1ST upora się z tym zadaniem bez kłopotu. Do wyboru są baterie 45 kWh, 58 kWh lub 77 kWh. Średnia bateria w ciągu 30 minut może zostać naładowana do poziomu pozwalającego na przejechanie ok. 290 km, (metodą szybkiego ładowania prądem stałym DC, z mocą 100 kW). A z największą (77 kWh, netto), naładowaną do pełna baterią przejedziesz nawet 550 kilometrów.


Prognozowany zasięg dla cykli na stanowisku kontrolnym według Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure (WLTP). Zasięg WLTP dla samochodów seryjnych może się różnić się w związku z różnicami w wyposażeniu. W praktyce rzeczywisty zasięg różni się w zależności od stylu jazdy, prędkości, korzystania z dodatkowych odbiorników energii, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów/obciążenia ładunkiem i topografii terenu. Jednak zależnie od profilu użytkowania, 80% kierowców będzie w stanie uzyskać zasięg bez doładowywania baterii między 230 a 330 km przy mniejszym wariancie baterii (45 kWh, netto), między 300 a 420 km przy średnim wariancie baterii (58 kWh, netto) i między 390 a 550 km przy największym wariancie baterii (77 kWh, netto).

Design

Powitanie

ID.3 1ST mówi „Cześć”. Światłami

ID.3 1ST wyposażony w opcjonalny system otwierania i uruchamiania Keyless Advanced rozpozna Cię, gdy tylko zbliżysz się do niego z kluczykiem. Eleganckie, dostępne na życzenie reflektory LED Matrix zaświecą się na krótko, jakby mrugały do Ciebie, i sprawią, że ID.3 1ST będzie wyglądać prawie ludzko. ID.Light we wnętrzu da Ci od razu wrażenie, że jesteś mile widziany. Przy uruchamianiu silnika rozlegnie się cichy dźwięk zachęcający, by natychmiast ruszyć. Gdy tylko opuścisz swojego ID.3 1ST, ID.Light pożegnają się ze sobą krótkim sygnałem świetlnym.

Łatwe ładowanie

ID. Charger

Nasz ID. Charger to „stacja benzynowa” u Ciebie w domu. Możesz zatem wsiąść rano do naładowanego ID.3 1ST i rozpocząć dzień pełen energii. ID. Charger dostępny jest w trzech wersjach różniących się stopniem komunikacji i inteligencją, gdyż jeżeli chcesz, możesz go zamówić także z WLAN, 4G i licznikiem prądu. Inteligentnymi funkcjami ID. Charger można sterować przez We Charge w aplikacji We Connect ID. 


Dzięki naszemu serwisowi instalacji począwszy od bezpłatnego wstępnego sprawdzenia warunków online po końcowy montaż, instalacja ID. Charger nie nastręcza problemów. Krótko mówiąc: wszystko z jednej ręki. Naturalnie możesz także zlecić montaż ID. Charger swojemu zaufanemu elektrykowi. Wybrany wariant ID. Charger i serwis instalacji możesz zamówić wygodnie online lub bezpośrednio u Dealera Volkswagena. 

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!

Samochody osobowe

  • Poniedziałek:9:00 - 18:00
  • Wtorek:9:00 - 18:00
  • Środa:9:00 - 18:00
  • Czwartek:9:00 - 18:00
  • Piątek:9:00 - 18:00
  • Sobota:9:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży Samochodów Osobowych

Joanna Szomańska

Zastępca Kierownika Salonu/Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Maciej Teler

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Barbara Litwin

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Mateusz Pągowski

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Anna Nalewajek

Asystentka Działu Handlowego

Karolina Olszewska

Asystentka Działu Handlowego

Izabela Kołakowska

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Mirosław Kosiba