Wnętrze

Zachwycająca wszechstronność

Teraz przyszłość jest w Twoim zasięgu. Oprócz nowego, opcjonalnego cyfrowego kokpitu o przekątnej 26 cm (10,25 cala), wnętrze Multivana 6.1 jest wypełnione nowoczesnymi rozwiązaniami nowej generacji modułowego systemu infotainment – umieściliśmy tam m.in. ekran dotykowy o przekątnej 23 cm (9,2 cala na konsoli środkowej). Podwyższona pozycja foteli i opcjonalna elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego w czterech kierunkach zapewniają doskonały komfort jazdy, zaś dzięki licznym schowkom utrzymanie porządku w samochodzie jest wyjątkowo proste.

Dynamika jazdy

Duże osiągi, poprawa trakcji

Nowoczesna technologia BlueMotion zastosowana w silniku Multivana 6.1 zapewnia moc i osiągi silnika oraz oszczędność. To doskonały wybór, jeśli na co dzień dużo jeździsz i chcesz cieszyć się dynamiką jazdy na wysokim poziomie.

Dostępne są różne warianty silników i skrzyni biegów dla Multivana 6.1. Opcjonalna dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DSG) jest szczególnie wygodna w użytkowaniu i oszczędna: zapewnia brak przerw w przenoszeniu momentu obrotowego na koła podczas zmiany przełożeń. Multivan 6.1 posiada opcjonalny napęd na cztery koła 4MOTION, dzięki czemu pozostaje najbardziej terenowym pojazdem w swojej klasie.

Komfort

Z łatwością dotrzesz do celu.

Jazda Multivanem 6.1 to czysta przyjemność: bogate, znacznie rozszerzone wyposażenie oraz wygodne dodatki zapewnią obsługę tak prostą, jak w przypadku samochodu osobowego. Dzięki temu za każdym razem poczujesz się odprężony i zrelaksowany za kierownicą.

Systemy wspomagania kierownicy

Przewidujący towarzysz

Volkswagen Multivan oferuje systemy wspomagające kierowcę oraz systemy bezpieczeństwa zapewniają wsparcie w krytycznych sytuacjach, np. podczas parkowania lub zmiany pasów itp.

Formularz kontaktowy

Otrzymaj indywidualną ofertę na Multivana. Zostaw swój numer a nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:9:00 - 19:00
  • Wtorek:9:00 - 19:00
  • Środa:9:00 - 19:00
  • Czwartek:9:00 - 19:00
  • Piątek:9:00 - 19:00
  • Sobota:9:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Bartłomiej Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Paweł Kolczyński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Jabłoński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Kamil Kosowski