Wnętrze

Zachowaj spokój w stresujący dzień

Każdego dnia starasz się o to, aby wszystkie materiały i cały zespół dotarły z punktu A do punktu B. To dlatego Volkswagen Transporter 6.1 dba o Twoje dobre samopoczucie. Ergonomiczne miejsce pracy kierowcy, płynnie regulowana kierownica i fotel kierowcy, zachowująca kształt wygodna tapicerka oraz nowo zaprojektowana tablica rozdzielcza zapewniają bardzo komfortową jazdę. Dzięki doskonałej widoczności wokół pojazdu można łatwo obserwować otoczenie nawet w tętniących życiem centrach miast lub na źle oświetlonych placach budowy. A po zaparkowaniu łatwo przemienia się w mobilne biuro.

Technologia

Wszystko w zasięgu wzroku

Sprytniejsza realizacja zleceń: Dzięki aplikacji We Connect zawsze otrzymujesz wszystkie niezbędne informacje – zawodowe i prywatne. Dzięki zestawowi wskaźników Premium wszystko masz w zasięgu wzroku. Dotrzesz bezpiecznie na miejsce, korzystając z systemu nawigacji „Discover Media”.

Dynamika jazdy

Nie poddaje się przy trudnych zadaniach

Nowoczesna technologia silnika BlueMotion w Volkswagen Transporter 6.1 odznacza się mocą, siłą uciągu i oszczędnością. Ponadto opcjonalny napęd na cztery koła 4MOTION i mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego tylnej osi sprawiają, że możesz podjąć się prawie każdego zadania. Z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG nawet bez straty dla siły uciągu.

Systemy wspomagające kierowcę

Każdego dnia jeszcze większy relaks w trasie

Kto jest zawsze w drodze, musi umieć prowadzić w różnych warunkach pogodowych i drogowych. To dobrze, że dzięki Volkswagen Transporter 6.1 nie musisz radzić sobie z tym sam.

Formularz kontaktowy

Otrzymaj indywidualną ofertę na model Transporter Furgon. Zostaw swój numer a nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

Samochody dostawcze

  • Poniedziałek:9:00 - 19:00
  • Wtorek:9:00 - 19:00
  • Środa:9:00 - 19:00
  • Czwartek:9:00 - 19:00
  • Piątek:9:00 - 19:00
  • Sobota:9:00 - 15:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Bartłomiej Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Paweł Kolczyński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Tomasz Jabłoński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Kamil Kosowski